Haberler

Basından

Alas Mühendislik & İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı H.Çağlar ÇÖĞÜR, kentsel dönüşüm projeleri, gelecek projelerini ve inşaat sektörünü değerlendirdi.

Alas Mühendislik & İnşaat olarak kentsel dönüşümdeki projelerimizi A+ kalitede proje, konut ve residence projeleri yaşadığımız şehire kalıcı, fark yaratan eserler sunmak için konumlandırdık. Ağırlıklı olarak Bağdat Caddesi ve Moda’ya kadar olan sahil bandına odaklandık. Kat maliklerinin talepleri ve çevrenin gereksinimlerini de dikkate alarak Kentsel dönüşüm projeleri ve çözümleri üretmeye odaklandık. Rantı yüksek yerler ağırlıklı olarak yapıldı veya inşaa halinde. Bankalarla yapmış olduğumuz özel anlaşmalar çerçevesinde Kentsel Dönüşüm Kredisi çıkartarak insanların daha mutlu ve huzurlu olabileceği kendi alanlarını (m2) kaybetmeden özel çözümler üretiyoruz. Müşterilerimizle empati kurarak onların ihtiyaçlarını karşılıyor ve bu ailenin bir parçası olmalarını sağlıyoruz. Bu sayede sizleri çok iyi anlıyor, olası istek ve ihtiyaçlarınızı karşılayan projeler yapıyoruz. Çalışmalarımızda; hayatınızı kolaylaştıracak kaliteli ürünler kullanarak, konforu teknoloji ile birleştiriyoruz. Çünkü kentsel dönüşümden öncelik insana ve aileye verdiğimiz önemin şirketimize değer katacağının bilincindeyiz.

Placeholder Image

Güçlü Bİr İşbİRLİĞİ

Öğretmenoğlu Grup ile Alas Mühendislik & İnşaat Bağdat Caddesi A+ kalite kentsel dönüşüm projelerinde çözüm ortağı olmak için işbirliği yaptılar.

Placeholder Image

Ev sahipleri artık kat karşılığı yerine banka kredisiyle müteahhide evini yaptırabilecek.

Evini kentsel dönüşüm ile yenilemek isteyen kat malikleri imar artışı veya müteahhite düşecek ilave kat olmadığı için binasını yenileyememektedir. Bu sorunu aşmak için Alas Mühendislik & İnşaat olarak bankalar ile yapmış olduğumuz anlaşmalar çerçevesinde, kentsel dönüşüm sürecini kat karşılığı yerine, banka kredisi ile çözerek evinizi teslim ediyoruz. Alternatif olarak “kısmi taahhüt” ya da “kısmi kat karşılığı” çözümleri de sunuyıruz . Örnek olarak imar durumuna göre kat maliklerinin mevcut m2 si korunarak daha fazla m2 çıkması durumda kalan m2 ve para karşılığında dairelerinizi anahtar teslim olarak tamamlıyoruz. Devlet, sizlere yüzde yüz yerli inşaat malzemelerini tercih ettiğiniz takdirde, sıfır faizli kredi imkanı da sunmaktadır. Alas Mühendislik & İnşaat olarak, kat maliklerinin belirlemiş olduğu standartlarda, hem projelendirme hem de uygulama sırasında Mimarlık ve Mühendislik hizmeti görecek olan binaları hayata geçirerek kentsel dönüşüm sürecine en yüksek seviyede katkı vermeyi hedefliyoruz.

Placeholder Image
TOP